Firma Advance zaprasza Państwa do udziału w projekcie "Certyfikowany kurs języka angielskiego TOEIC® dla MŚP woj. świętokrzyskiego" organizowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

"Certyfikowany kurs języka angielskiego TOEIC®" to projekt obejmujący bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków unijnych, kursy języka angielskiego przygotowujące do egzaminów TOEIC®. Projekt ten skierowany jest do przedsiębiorców oraz pracowników z mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw posiadających jednostkę organizacyjną na terenie woj. świętokrzyskiego, działających w branżach: budowlanej, metalurgicznej, metalowej, maszynowej, spożywczej, turystycznej, hotelowej, sanatoryjno-zdrowotnej, transportowej, mineralnej związanej z gospodarowaniem odpadów oraz wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, usługowej, handlowej. Uczestnikiem projektu może być przedsiębiorca/pracownik zajmujący stanowisko związane z obsługą rynków/klientów zagranicznych lub będzie delegowany na takie stanowisko w przypadku rozpoczęcia działalności eksportowej.

Do skorzystania z oferty zapraszamy osoby zainteresowane nabyciem nowych lub poszerzeniem dotychczas zdobytych kwalifikacji w zakresie języka angielskiego, niezbędnych do skuteczniejszego i bardziej konkurencyjnego funkcjonowania w szczególności na rynkach zagranicznych. Projekt daje dodatkową możliwość potwierdzenia kwalifikacji poprzez uzyskanie certyfikatu TOEIC®. Jest to najczęściej zdawany egzamin z języka angielskiego w kontekście międzynarodowego środowiska pracy, zarówno w Polsce jak i na świecie.

Projekt realizowany będzie w dwóch edycjach obejmujących: trzy semestry w pierwszej edycji oraz dwa semestry w drugiej edycji, w okresie: od 1 kwietnia 2014 do 30 czerwca 2015, zgodnie z poniższym schematem.

Edycja I
semestr I: sierpień - listopad 2014
semestr II: listopad 2014 - luty 2015
semestr III: luty - maj 2015

Edycja II
semestr I: październik 2014 - styczeń 2015
semestr II: luty - maj 2015


Projekt "Certyfikowany kurs języka angielskiego TOEIC®" pozwoli na skorzystanie z oferty kursów 180 osobom ze 115 firm, kwalifikowanych do udziału bez względu na ich wiek, wykształcenie czy znajomość języka angielskiego. Kursy organizowane będą w miastach woj. świętokrzyskiego, w których zbierze się grupa dwunastoosobowa na danym poziomie językowym, w dogodnych dla uczestników terminach, zarówno w dni powszednie jak i weekendy.

Wszelkie informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w projekcie znajdziecie Państwo w REGULAMINIE REKRUTACJI dostępnym pod zakładką PLIKI DO POBRANIA.

O nas
Doradztwo unijne
Realizowane projekty
Szkolenia
Nasi klienci
Zapytania ofertowe
Kariera w Advance CG

 

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
www.efs.gov.pl