„Human action can be modified to some extent, but Human nature cannot be changed” – Abraham Lincoln

Coaching jest procesem, który pomaga osobom indywidualnym jak i organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju, polepszeniu efektów działania oraz osiąganiu założonych celów.

Coach pracuje z klientem w obszarach związanych z biznesem, rozwojem kariery oraz relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.

Zaletą coachingu jest wykorzystywanie wiedzy i umiejętności już posiadanych przez klienta oraz odpowiednie motywowanie i towarzyszenie mu w celowym usprawnianiu jego działania.

Korzyści dla Klienta:

  • usprawnia sposób uczenia się, a tym samym podnosi jakość życia,
  • podnosi efektywność działania,
  • powiększa zdolność do osiągania rezultatów,
  • pomaga odkrywać naturalne umiejętności klienta.

Advance współpracuje z ICF (International Coach Federation) oraz przestrzega kodeksu etycznego tej organizacji. Podejmując współpracę z nami macie Państwo gwarancję, że otrzymujecie wsparcie profesjonalnych, akredytowanych coachów, którzy pracują w oparciu o wysokie standardy etyczne ICF.

W przypadku zainteresownia naszą ofertą doradztwa bardzo prosimy o kontakt na adres: info@advance-cg.com.

Login to your Account

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję