Kim jesteśmy

Advance jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą funkcjonującą na rynku od 2007 roku.

W tym czasie:

  • nawiązaliśmy współpracę z blisko 550 przedsiębiorstwami realizując dla nich usługi szkoleniowe i wspierając w osiąganiu celów biznesowych,
  • przeszkoliliśmy ponad 1400 osób ciesząc się z osiąganych przez nich rezultatów,
  • zrealizowaliśmy ponad 9900 godzin usług szkoleniowych i doradczych.

Naszym celem jest podnoszenie efektywności przedsiębiorstw w szczególności sektora MŚP poprzez optymalizację procesów zarządzania w obszarze zasobów ludzkich.

Nasze zasady:

  • wspieramy w osiąganiu założonych celów
  • opracowujemy efektywną strategię działania
  • stawiamy na współpracę i partnerskie relacje
  • dążymy do wzrostu i rozwoju gwarantujących sukces

Tym co nas wyróżnia jest doświadczenie i profesjonalizm. Do współpracy z naszymi Klientami zawsze dedykujemy zespół projektowy, który poza doświadczeniem merytorycznym doskonale zna również realia biznesowe funkcjonowania firmy. Dzięki takiemu połączeniu możemy zaoferować wysokie jakościowo usługi, które spełnią indywidualne oczekiwania naszych Klientów jednocześnie wspierając ich w realizacji celów biznesowych.

Nieustannie dbamy również o własny rozwój, który pozwala nam na zwiększanie satysfakcji naszych Klientów z realizowanych dla nich usług.

  •   Misja/Wizja
  •   Zarząd
  •   Współpraca

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. – Henry Ford

Wierzymy, że każda organizacja posiada swoje własne, unikalne czynniki sukcesu. Połączenie naszej wiedzy biznesowej z wiedzą i potrzebami naszych Klientów pozwala na projektowanie efektywnych rozwiązań:

  • gwarantujących rozwój całej organizacji,
  • utrzymujących wysoki poziom motywacji i zaangażowania jej pracowników.

Z kolei wyposażenie pracowników i menedżerów w pożądane kompetencje wzmacnia potencjał organizacji oraz kreuje nowe możliwości wykorzystywania pojawiających się szans rynkowych.

Nasza misja: „Dążymy do rozwoju naszych Klientów poprzez świadczenie profesjonalnych usług szkoleniowych i doradczych.”

Nasza wizja: „Zostać partnerem wybieranym przez Klientów ze względu na korzyści biznesowe osiągane dzięki naszym usługom.”

Ewelina Podziomek
Dyrektor Zarządzający

Zarządza Advance od 2007 roku. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Ekonomia oraz Uniwersytetu SWPS w Poznaniu na kierunku Prawo. Z sukcesem zrealizowała szereg projektów szkoleniowych i doradczych skierowanych zarówno do przedsiębiorstw sektora MŚP jak i osób indywidualnych zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym. Wcześniej związana z sektorem FMCG z branży chemiczno-kosmetycznej oraz spożywczej, gdzie zarządzała Działem Eksportu rozwijając sprzedaż oraz realizując politykę rozwoju firmy na rynkach zagranicznych.

W trakcie pracy zawodowej zdobyła cenne doświadczenie i praktykę w kluczowych obszarach zarządzania poprzez sprzedaż, marketing, logistykę i dystrybucję, po zarządzanie zasobami ludzkimi i zarządzanie projektami.

Prowadzi szkolenia i realizuje usługi doradcze z obszaru optymalizacji sprzedaży, w szczególności z tematyki związanej z rozwojem i funkcjonowaniem firm na rynkach zagranicznych. Jest akredytowanym trenerem i egzaminatorem VCC z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacji z elementami NLP. Jest również akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC.

Prywatnie wielbicielka podróży, w szczególności krajów hiszpańskojęzycznych. W życiu kieruje się mottem Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

Stawiamy sobie ambitne cele i nieustannie dbamy o jakość świadczonych usług. Chcemy gwarantować naszym Klientom wysoki poziom satysfakcji i zadowolenia ze współpracy z nami. Współpracujemy z liderami branży szkoleniowej w Polsce których celem jest podnoszenie prestiżu firm szkoleniowych oraz kreowanie najwyższych standardów jakości usług szkoleniowych.


Posiadamy status Akademii Edukacyjnej oraz Partnera egzaminacyjnego VCC. Vocational Competence Certificate to jednolity system edukacji i certyfikacji kompetencji zawodowych, uzyskanych poza formalnym systemem kształcenia. Idea VCC to wynik obserwacji zmian zachodzących na rynku pracy, powstała z myślą o współdziałaniu i integracji wiedzy i umiejętności zawodowych z potrzebami przedsiębiorstw na międzynarodowym rynku pracy.

Certyfikat VCC


Jesteśmy również wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu.

Wpis do RIS


Jesteśmy aktywnym członkiem ICF (International Coach Federation) Global oraz CIM (Chartered Institute of Marketing).

 

Nasze osiągnięcia

 

Przedsiębiorstwa,

które objęliśmy wsparciem szkoleniowym i doradczym.

Uczestnicy,

którzy wzięli udział w realizowanych przez nas usługach.

Godziny

spędzone przez nas zespół na salach szkoleniowych.

Usługi coachingowe

zrealizowane przez naszych coachów dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

 
 

Nasi klienci

kujawsko-pomorskie
Sinograf S.A.
GOLPASZ S.A.
LION MOTORS Sp. z o. o.
Dingo Sp. z o. o.
Terry Sp. z o. o.
Świstowski S.A.
AMPOL-MEROL Sp. z o.o.
„Papirus” P. Stępień, J. Rezmer -S.J.
Refsystem Sp. z o. o.
POLIMER Sp. z o. o.
Mrauto Sp. z o. o.
PRO-WEST Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo informatyki ZETO Bydgoszcz S.A.
Optiguard Sp. z o. o.
WIP Sp. z o. o.
„GRA” Sp. z o. o.
EKO-CERAMIKA Janusz Błażejewski
Boltex
InterMASZ Maszyny do Obróbki Drewna
TRISS S. Marciniak I S. Krajecki S.J.
Zakład Wielobranżowy Usługowo-Produkcyjny „Fiszer”
„Demark” Sp. J. Wojciechowscy Krzywdzińscy
„DOM-GRES” Grzegorz SmulskiChemia Centrum s.j.

lubuskie
Agromnadżer M. Szymkowiak, J. Szymkowiak sp.j.
Bow Max s.c. R. Bowycz, J. Bowycz
EUROFRIGUS Dubiel Andrzej
FOLPOL Urszula Foltanowicz
Grupa Animpol sp. z o.o. sp. komandytowa
Intellinet Sławomir Rutkowski
KAROline Agnieszka Kędzierska – Mamaj
Niepubliczny Ośrodek Szkolenia Zawodowego CKU Świebodzin
Pokrycia Dachowe Marek Janik i wspólnik sp.j.
Polzax
Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe LAMIX Mirosław Laszko
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „BEAUTY MAGIC” Beata Płotnicka
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „METALBUD” mgr inż. Jerzy Grudzinski
Terra Bogusław Albinowski,
Trendy s.c. Agnieszka Łozińska Magdalena Kotowicz
Zakład Handlowo-Produkcyjny „ODDO” S.C. IMPORT-EKSPORT A. Pydzik, M. Goss, W. Pydzik
Hoga sp. z o.o.

PPHU „W-D” sp. z o.o.
Valdi Spectrum Group sp. z o.o.
Kaskat sp. z o.o.
MagnaPlast Sp. z o.o.
MADACH sp. z o.o.
Zastal SA
ABI-TECH
Fabryka Nici „AMANDA” p. z o.o.
PPHU „KRAS-POL” Barbara Wróblewska
Kampol – K. Humiński & Syn sp. z o.o.
Synergia Konsulting
Novedad Integrator Systemów InformatycznychPROBET-DASAG sp. z o.o.
Zachodnie Centrum Zaopatrzenia „AS” sp. z o.o.
Huta Szkła Wymiarki S.A. w Wymiarkach
Hertz Systems Ltd. sp. z o.o.
Tramec Polska sp. z o.o.
Dukato sp. z o.o.
Streamsoft sp.j.
Ecotex Poland sp. z o.o.

mazowieckie
Original Food Sp. z o.o.,
PPHU LOPI Andrzej Anuszkiewicz
OFFICE COLLECTION Sp. z o.o. – [REFERENCJE]
VARIMEX-VALVES Sp. z o.o. – [REFERENCJE]
Andrzej Kadłubowski Centrum Finansowe Profit
Krystyna Ornatkiewicz, CONGRESS-OR Biuro Kongresów i Turystyki
PID Polska Sp. z o.o.
Izabella Rybczyńska, Rybczyńscy Usługi Księgowe i Nieruchomości
Bartłomiej Barlakowski CREATOR PC
Ewa Duczyńska Sfera DESIGN – [REFERENCJE]
Tadeusz Izworski BRAMET.PL
Agro Alians Sp. z o.o.
LAVA GROUP s.c.
IASON Sp. z o.o.
ID Electronics Sp. z o.o.
PC PRINT s.j. Krystyna i Piotr Cippert
LKB Biotech Violetta Kochmańska i Marek Wełnicki s.j. – [REFERENCJE]
Maciej Gajda Droyan.net
Magdalena Chacińska STOP TAXI
Grzegorz Folman ANGRAF
Inter Best-97 Sp. z o.o.
AKCES NIERUCHOMOŚCI s.c. I. Kamiński J. Sobański
APIANO Sp. z o.o.Jacek Grabowski EMPRIZ Group
KM Sp. z o.o.
Varsovia Capital S.A.
The Challange Group J. A. Molscy s.j. – [REFERENCJE]
ZA.MA WINE & FOOD Sp. z o.o.
PBM Południe S.A.

GOLUB GETHOUSE Sp. z o.o.
Termogum Sp. z o.o.
Spotline s. j. Mariusz Sroczyński i Spółka
S&K SERVICE S. Marzec, M. Marzec s.j.
Powszechna Agencja Informacyjna S.A. – [REFERENCJE]
PODLASIE S.A
Cafe Selena Sp. z o.o. – [REFERENCJE]
Edyta Fedorczyk 2gether – [REFERENCJE]
Jolanta Tomczuk PARTNER CONSULT – [REFERENCJE]
CENTRAL APARTMENTS Sp. z o.o.
KANCELARIA „MAKSYMA” s.c. Jolanta Słupska Zbigniew Słupski
Iwona Proczka PHU – [REFERENCJE]
SKI TEAM Sp. z o.o.
CARCOMMERCE Sp. z o.o.
EBS Sp. z o.o.
Italian Polish Stone Works Sp. z o.o.
Korporacja Wschód Sp. z o.o. – [REFERENCJE]
Katarzyna Zajączkowska Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – [REFERENCJE]
Serwiskawowy.pl s.c.
BR Axiom Sp. z o.o.
Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.
Anna Gałecka ANDREMO
Bożena Stanisławska Mag System – [REFERENCJE]
Beatronic Polska Sp. z o.o.
Paweł Filip Pisarzewski Słodkie Hawo Hawopol
Leszek Sendrowicz Biuro Rachunkowe – [REFERENCJE]
SOARCO Piotr Sobotka
wielkopolskie
Habenda Sp. z o.o.
Bosfor Sp. z o.o.
P.H.U. Asistan Turistik Polska Zofia Gącarzewicz
MORENA Hotel-Restauracja Marianna Rembowska
Grupa TSO Sp. z o.o.
Enigma s.c. Dariusz, Wiesława Witkowscy
AIS Polska Sp. z o.o.
FFP Sp. z o.o.
Medicast Sp. z o.o.
Wagi Wielkopolska Henryk Ossowski
ICOM Poland Świeca i wspólnicy s.c.
MARTENTOUR Turystyka i Szkolenia Agnieszka Martenka
Marathon Barbara Jakubowska
Biuro Podróży Magic Travel Joanna Klimczak
Przedsiębiorstwo CeDe Jacek Różycki
PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.
Centrum Edukacji Logistycznej Sp. z o.o. [REFERENCJE]

PLASTMET Pilawski, Sikora Sp. Jawna
Grupa Adventure Planet Marcin Bacik
Aplanet Partner Radosław Puchalski
StarApart s.c. Karolina Bursztyn, Katarzyna Kościańska
Tytanium Rental Sp. z o.o.
„AKTIO” Business & Invest GROUP Sp. z o.o.
Zinner PPHU Witold Zinner – [REFERENCJE]
Pianobar & Browar Pub – [REFERENCJE]
No Gravity Dorota Kierzek
Weco Travel Sp. z o.o.
FMK Sp. j. Konieczny
Index Food Sp. z o.o. Sp. k.
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości
Transition Technologies S.A. – [REFERENCJE]
Dalpo Sp. z o.o.

świętokrzyskie
Usługi Transportowe MEDITRANS Wojciech Kosałka
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DORMAT Dorota Pakaszewska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ELEKTROGAZ Spółka cywilna
ALISON Alicja Szybalska
Katarzyna Bartomiejczuk Usługi Rekreacyjno-Edukacyjne
NETRADUS POLSKA Sp. z o. o.
Usługi Sekretarsko-Dyrektorskie, Tłumaczenia Elżbieta Kruzel
Towarzystwo Informatyczne INFart Pyciński Sinkowski Zdrojkowski Spółka jawna
Firma Handlowo-Usługowa Moto-Car Ryszard Guła
Firma Budowlano-Drogowa DYLMEX-BIS Paweł Dyl
Firma odzieżowa BARBARAS Marcin Skowron
Firma Handlowo-Usługowa IWART Iwona Śledź
Firma Transportowo-Budowlano-Drogowa DYLMEX Tomasz Dyl
Biuro Nieruchomości M-KWADRAT Agata Woźniczka
GLOB-MART Usługi Geodezyjne Marta Gmiterek
PHUR Krzysztof Skowron
BIKO-SERWIS Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Połaniecki Zbigniew Połaniecki
Usługi Budowlano-Hydrauliczne Zdzisław Bakalarz
Pracownia Projektowa G-2 Grzegorz Gregulski
ATELIER BIELECKA Katarzyna Wrona
PASSA Sp. z o. o.
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa LIMES Maciej Mojecki
Pośrednictwo Księgowo-Finansowe Izabela Stępień
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MAJKA Magdalena Łyczek
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa BUD-MOT Paweł Szczepański
EURO-KONSULT Sp. z o. o.
Anna Grzybczak PPHU BOCIAN
NDR Magdalena Walkowicz
INWAR Zakład Robót Geodezyjnych Wojciech Śmigielski
PALKO Robert Brodziński
Helena Zych HELLADA
COMPLEX COMPUTERS Sp. z o. o.
Firma Usługowo-Handlowa MISSJON Agnieszka Jonkisz
Studio Fryzjerskie AWANGARDA Sylwia Kochel-Ocetek
INTIME TRANSPORT Artur Siudak
Biuro Usługowe EL-RACH S.c.
Biuro Rachunkowe KOŁODZIEJ Małgorzata Rutczyńska
Kupno-Sprzedaż Samochodów Krajowych i Zagranicznych Andrzej Maroński
P.H.U. GOLD-HAND Krzysztof Brzyszkiewicz
ABEX Biuro Turystyczne Alina Redlich-Michalska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Karol Marek Goliński
United Records Marek Wrona
ODIE Studio Psich Fryzur Paulina Lipska
FARMAR Renata Dec Spółka jawna
Uslugo Ślusarsko-Budowlane Elżbieta Domagała
Monika Romaniec – Logopeda
LOGOMED Karolina Odelska
AGRO TRADE Grzegorz Bujak
Biuro Rachunkowe Korona Aleksandra Korona
RANDO BIS Jarosław Rudka
Sylwester Galus ELPEX
ANTRE STUDIO Kamil Górski
Construction Group Sp. z o. o.
SIMAR Pracownia Projektowa i Usługi Remontowo Budowlane Marcin Siemieniuch
IASON Sp. z o. o.
P.H.U. FARM-SOFT Rafał Chaba
Increase Katarzyna Pawlusek
Studio Kosmetyczne MAK Sp. c. Agata Olszewska, Marcin Gluza O

Cutie’s Garden Studio Form Mentalnych Edyta Kołomańska-Wróbel
CHEMTEX Sp. z o. o.
Zakład Ochrony Środowiska Inwest-Eko S. Obarski i Wspólnicy Spółka jawna
ENERGO-EKO-PLUS Sp. z o. o. Sp. k.
ROLMEX -MISIUDA SPÓŁKA JAWNA
Stanisław Lerka Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna, Biuro Rachunkowe SALDO PLUS
Zakład Remontowy Instalacji Przemysłowych Zenon Łagan
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOKKA Sp. z o. o.
Biuro Obsługi Nieruchomości POSESOR Krzysztof Bądel
Biuro Doradztwa Techniczno-Ekonomicznego EFEKT Tomasz Skoczek
Biuro Rachunkowe TAX Anna Wrona
BFQS Sp. z o. o.
Merlin Projekt Łukasz Kułaga
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INTENSO Roman Ozga
New Workers Agnieszka Krupa
MEGASTORE.PL Sp. z o.o.
ACTIVTEK SP. z o. o.
BETOMAX POLSKA S.A.
Strefa Projektowania Beata Gawrońska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Zagdański
Biuro Projektów Budownictwa Sp. z o. o.
Pracownika Projektowa Mateusz Bilski
Biuro Usług Budowlanych SEKOBUD PLUS Agnieszka Czech
PANPOL SP. Z O. O.
Przedsiębiorstwo Elementów Budowlanych Fabet S.A.
TD. PROJECT Monika Piwowarczyk
Przedsiębiorstwo Geologiczne Sp. z o. o.
EUROWORKER SP. Z O. O.
HIGROMEX
Kamila Charazińska Antik-Holz
Stowarzyszenie Integracja i Rozwój
EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o. o.
Salmon Hygiene Polska Sp. z o. o.
SCANDICA Paweł Sokołowski
Kolprojekt Biuro Projektowe Krzysztof Oleś
TRANS-CHEM MAŁOGOSZCZ Sp. z o. o. Sp. k.
Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o. o.
Piotr Suwała PNB Consulting
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trofea Sport Poland Sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Handlowe MAM Sp. z o. o.
CANEA Inżynieria i Komputery Artur Polakowski
Ewelina Dziedzic-Hyc Consulting Group
Waldemar Szymczak IT SECURE
Mariusz Charaziński ANTIK-HOLZ
Małgorzata Oleś DF PERFEKT
Budownictwo Drogowe BUDAR Sp. z o. o.
KAMP-POL Sp. z o.o.
PRO-BIZNES Sebastian Gawroński
Karigo Zbigniew Siewierski
McD Usługi informatyczne Czajkowski Dominik
P.P.U.H. EVITA Edward Michalski, Barbara Michalska
Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Instalacyjno-Budowlane ZIO-MAX Marcin Ziopaja
STANLUX Piotr Klikowicz
Renata Saletra Apteka Artimed
ARTIMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
Kamieniarz Modlińscy Spółka Cywilna
Usługi Zarządcze i Konsultingowe MIDAS S. c. Rafał Kusto, Monika Kusto
JSCKOMP S. c. Rafał Chaba, Marcin Jarząbek, Andrzej Sobczyk
MJ SYSTEMS S. c.Magdalena Michalska, Jakub Stępień
 

Login to your Account

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję