O mnie:

Realizuję projekty szkoleniowe i doradcze skierowane zarówno do przedsiębiorstw sektora MŚP jak i osób indywidualnych zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym. Specjalizuję się w doradztwie z obszaru handlu zagranicznego. Pomagam małym i średnim firmom w rozwijaniu działalności na rynkach zagranicznych. Opracowuję dla nich strategie wejścia oraz nadzoruję proces ich implementacji. Prowadzę również szkolenia dla pracowników wyposażając ich w kompetencje niezbędne do obsługi handlu zagranicznego. Jestem akredytowanym trenerem i egzaminatorem VCC z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacji z elementami NLP.

Jestem również akredytowanym coachem ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC. Prowadzę sesje coachingowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i organizacji. Specjalizuję się w coachingu biznesowym ukierunkowanym na kształtowanie kompetencji. Jestem również certyfikowanym praktykiem metody Points of You.

Serdecznie zapraszam do kontaktu: 609 552 292.

Login to your Account

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Akceptuję